سقف برداشت و واریز در پرفکت مانی!

سقف برداشت و واریز در پرفکت مانی

سقف برداشت و واریز در پرفکت مانی چقدر می تواند باشد؟ از بین روش‌ های مختلف انتقال و پرداخت ارز، از جمله پی پال، وب‌ مانی و غیره، پرفکت مانی به عنوان یکی از محبوب‌ ترین درگاه‌ های پرداخت ارزی به ویژه در بین ایرانیان شناخته شده است. این سیستم مالی روزانه تراکنش‌ های بسیاری را انجام می‌ دهد. بسیاری از کاربران این سیستم از سقف برداشت پرفکت مانی و عموماً از سقف تراکنش آن، باخبر نیستند. زیرا اگر این اطلاعات را نداشته باشند، ممکن است در هنگام واریز یا برداشت با مشکل مواجه شوند.

دلیل وجود سقف برداشت و واریز در پرفکت مانی

به منظور حفظ امنیت سیستم، درگاه های پرداخت ارزی، از جمله پرفکت مانی، یک سقف برداشت و واریز برای تراکنش های مختلف تعیین کرده اند. این سقف ها به کاربران اجازه می دهند تا تنها تا مقدار مشخص شده پولی را به حساب دیگران واریز کنند یا از حساب خود برداشت کنند.

اگر کاربر تلاش کند بیش از حد مجازی که برای برداشت یا واریز تعیین شده است، از حساب خود پول برداشت کند یا به حساب دیگری واریز کند، با محدودیت و عدم موفقیت در تراکنش مواجه خواهد شد. این محدودیت ها به منظور جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی و همچنین حفظ امنیت سیستم پرداخت ارزی پرفکت مانی تعیین شده است.

یکی از راهکارهای خوب قبل از هر تصمیمی برای استفاده از سیستم پرداخت ارزی Perfect Money، انجام تحقیقات اولیه در مورد سقف پرداخت این سیستم است. با اطلاعات کافی در مورد سقف برداشت و حداقل میزان برداشت از حساب Perfect Money خود، می توانید بهینه تر از امکانات این سیستم پرداخت استفاده کنید.

باید توجه داشت که سقف برداشت PerfectMoney برای هر حساب، برابر با ۱۰۰ هزار دلار است و حداقل میزان برداشت نیز برابر با ۲ دلار می باشد. برای کاهش کارمزد پرداختی به عنوان کارمزد برای تراکنش های مالی در سیستم پرداخت PerfectMoney، توصیه می شود حتما حساب PerfectMoney خود را وریفای کنید.

با داشتن اطلاعات کامل در مورد سقف برداشت و حداقل میزان برداشت از حساب PerfectMoney، هیچگونه مشکلی در زمان برداشت وجود نخواهد داشت و تمامی تراکنش های شما با موفقیت انجام خواهد شد. هیچ تراکنشی به دلیل عدم رعایت حداقل میزان برداشت و سقف برداشت ناموفق نخواهد بود.

سقف برداشت و واریز در پرفکت مانی

حداقل مبلغ و سقف واریز به حساب پرفکت مانی

همانند برداشت از حساب PerfectMoney که باید به سقف تراکنش پرفکت مانی توجه کنید و بیشتر از حد مجاز نتوانید از حسابتان برداشت کنید، سقف انتقال پرفکت مانی برای واریز نیز میزان مشخصی دارد و لازم است که رعایت شود.

حداقل مبلغی که می‌توانید کیف پول پرفکت مانی خود را شارژ کنید برابر با 50 دلار است و سقف واریز پرفکت مانی یا حداکثر مبلغی که می‌توانید حساب PerfectMoney خود را شارژ کنید برابر با 100 هزار دلار است. لذا هنگام انجام تراکنش در سیستم PerfectMoney، حتماً به سقف واریز و برداشت پرفکت مانی توجه داشته باشید.

برای شارژ حساب PerfectMoney و خرید پرفکت مانی، می‌توانید از طریق تیم آریامانی، درخواست خود را ثبت کنید. ما در کوتاه‌ ترین زمان ممکن حساب شما را به میزان مورد نظر شارژ خواهیم کرد. با توجه به آگاهی شما از سقف پرفکت مانی، بهتر است با انواع روش های واریز و برداشت در سیستم پرفکت مانی نیز آشنا شوید. در ادامه، انواع روش های شارژ و برداشت پرفکت مانی را بررسی خواهیم کرد.

روش های شارژ پرفکت مانی:

کاربران سیستم پرفکت مانی می توانند با استفاده از روش های مختلف، مانند انتقال داخلی، انتقال بانکی، انتقال از طریق شرکای تایید شده مبادله ارز، انتقال ارز دیجیتال بیت کوین و انتقال اعتبار، موجودی حساب پرفکت مانی خود را افزایش دهند. در هر یک از این روش ها، حتما سقف پرفکت مانی را در نظر داشته باشید.

روش های برداشت پرفکت مانی:

برای برداشت از حساب پرفکت مانی، می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

  • انتقال داخلی
  • انتقال بانکی
  • انتقال از طریق شرکای تایید شده مبادله ارز
  • انتقال بیت کوین
  • انتقال اعتبار

در هر کدام از این روش ها، حتما سقف برداشت پرفکت مانی را در نظر داشته باشید.

سقف برداشت و واریز در پرفکت مانی

جمع بندی

توصیه می‌شود که حتما به سقف تراکنش پرفکت مانی توجه کنید. زیرا هر پردازشگر مالی برای حفظ حریم خصوصی کاربران و امنیت سیستم خود، سیاست‌ ها و آیین‌ نامه‌ هایی را اجرا می‌کند. یکی از سیاست‌های مهم پرفکت مانی، سقف پرداخت و برداشت می‌باشد که درباره آن صحبت کردیم. برای جلوگیری از بلوکه شدن حساب پرفکت مانی، بهتر است مطابق قوانین سیستم پرداخت عمل نمایید. در صورت بلوکه شدنِ حساب، با سیستم پشتیبانی تماس بگیرید و مدارک مورد نیاز را ارائه کنید. پس از تایید مدارک و برآوردن الزامات لازم برای اثبات اعتبار، حساب پرفکت مانی شما از حالت بلوکه خارج می‌شود. برای رفع مشکلاتی از این قبیل، توصیه می‌شود که در انجام مبادلات مالی با توجه به سقف تراکنش پرفکت مانی عمل نمایید.

امتیاز به این مطلب
اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید