پروژه دنت (DENT)

دنت، یک شرکت مخابراتی مجازی (Telco)، بازارجهانی و ارز مبادله ساخته‌شده بر بستر Ethereum است. شاید تعداد کمی از افراد باشن که اسم شرکت مخابرات مجازی به گوششون خورده باشه.ارزدیجیتال‌دنت یک بستر‌جهانی رو برای مشتریانی که توی یک‌اپراتور منطقه‌ای قفل‌شده‌اند فراهم‌میکنه و در نهایت دسترسی وتوانایی خرید واستفاده اون‌ها رو محدود‌‌ میکنه.

برای اپراتو‌های ارتباط تلفنی،دنت یک بازار‌داده واحد برای تعامل با پایگاه جهانی کاربران فراهم‌میکنه.این مسئله باعث میشه تا تلفن‌های ارتباطی، تبدیل به بخشی از اختلال‌شوند تا اینکه خودشون مختل بشن.

ارزدیجیتال‌دنت چیست؟

رمز ارز DEN ، توکنی است که با عملکرد به عنوان کالای دیجیتالی داده‌های تلفن همراه، به این سیستم عامل قدرت میبخشد. این ارز‌دیجیتال دسترسی فوری را از طریق شرکت‌های مخابرات جهان برای داده‌های تلفن‌همراه فراهم‌میکند.همونطور که گفته‌شد، ارزدیجیتال‌دنت بر‌بستر اتریوم و شبکه ERC-20 ساخته شده‌است.

پس بر همین‌اساس، قابلیت ایجاد قرا‌رداد هوشمند، مکانیسم مهمی برای کاربران این رمز‌ارز درخرید‌و‌فروش و همچنین تجارت‌های آنها به شمارمی آید.درزمان نوشتن مقاله، قیمت DENT حدود 0.017 دلاراست. این ارزدر سال 2018 تا قیمت 0.8 دلارنیز بالا رفت و دوباره به قیمت کنونی نزول داشته‌است.

ارزدیجیتال‌دنت در رتبه 67 کوین مارکت‌کپ از نظرارزش بازار قراردارد.این ارز‌دیجیتال در صرافی بایننس لیست‌شده‌است و شما برای خرید اون، به راحتی میتونید از این صرافی استفاده‌کنید.همونطور که گفتیم، دنت، بر بستر اتریوم فعالیت‌ میکنه. پس برای نگه داری این رمز‌ارز، شما میتونید از تمام کیف‌پول‌هایی که از اتریوم پشتیبانی میکنند، استفاده کنید.

کیف پول‌هایی مثل My Ether Wallet، Trust Wallet از جمله کیف‌پول‌های دیجیتال قوی برای نگه داری این ارز هستند.

DENT را از کجا بخریم یا بفروشیم؟

DENT را می‌توان با خیال راحت در هر‌کیف پول ERC-20 ذخیره کرد. محبوب‌ترین گزینه‌ها شامل Ledger Nano S ، MyEtherWallet یا Metamask است. از توکن‌های DENT می‌توان با استفاده از برنامه DENT نیز استفاده و ذخیره کرد.

عملکرد ارز‌دیجیتال دنت DENT

همانطور که در بحث معرفی ارز‌دیجیتال دنت بیان نمودیم، دنت یک توکن ERC-20 است که مبتنی بر بلاکچین اتریوم می‌باشد. با استفاده از توکن دنت DENT کاربران می‌توانند به شبکه‌های مخابراتی در سراسر جهان به طور سریع دسترسی پیدا‌کنند. همچنین این توکن می‌تواند قرا‌ردادهای هوشمندی که برای اجرای یک بازار داده های تلفن‌همراه نیاز‌است را ارائه دهد.

اگر بخواهیم به طور خلاصه بیان‌کنیم، در این بازار بسته‌های داده تلفن همراه به صورت قراردادهای هوشمند ارائه داده می‌شود.

چه ویژگی‌هایی پلتفرم ارز دیجیتال Dent را منحصر به فرد ساخته است ؟

1. پلتفرم ارز‌دیجیتال دنت یک انقلابی را در بازار ارتباطات و خدمات داده ارائه کرده است. امروزه، به دلیل هزینه‌های بالایی که شرکت‌های مخابراتی سنتی ارائه می‌دهند، تقریبا نیمی از جمعیت جهان دسترسی به خدمات تلفن همراه را محدود کرده‌اند. پلتفرم دنت یک انقلابی را در این امر ایجاد می‌کند و دسترسی جهانی به پخش و داده‌های تلفن همراه را فراهم‌ می‌کند که این از جمله ویژگی‌های ان به شمار می‌رود.
2. دنت با تبدیل شدن به یک اپراتور جهانی تلفن همراه، درک اینکه داده‌های تلفن همراه شما به مکان شما مرتبط است را از بین می‌برد. دنت با حذف هزینه رومینگ و معرفی برنامه‌های بین‌المللی تلفن همراه، برنامه‌هایی متناسب با نیازهای امروز شهروندان ارائه می‌دهد.
3. در پلتفرم دنت همه چیز از طریق توکن‌های دنت DENT خریداری می‌شود، به این معنی که تمام تراکنش‌ها در بلاکچین ثبت می‌شود. برخلاف اپراتو‌رهای تلفن همراه سنتی، دنت قصد دارد بدون توجه به موقعیت مکانی آن‌ها، زمان پخش و داده‌های تلفن همراه را به صورت جهانی در اختیار همه علاقه مندان قرار‌دهد.

ارزدیجیتال دنت

آینده ارز‌دیجیتال دنت

دنت(dent) با استفاده از پروتکل اینترنت صوتی (VOIP) و معامله ارز دیجیتال DENT خود، خدمات رو به عنوان یک “تلفن ارتباطی مجازی” ارائه می‌دهد.مصرف کنندگان با محدودیت‌های خرید سخت جهانی قدیمی روبرو هستند که باعث می‌شود داده‌ها بیش از حد مورد استفاده قرار‌بگیرند یا کم استفاده شوند، به این معنی که مشتریان پول نقدی را روی میز می‌گذارند و از اون استفاده نمیکنن.

آنچه که معمولاً هدر می‌رفت اکنون می‌تواند رمزگذاری شود، خریداری شود، اهدا شود و از مرزها، حامل‌ها و در نهایت کاربران انتقال یابد. تعهد شرکت به اهدای 1٪ ، به کشور‌‌‌های در حال توسعه نشانه حسن نیت در کمک به دسترسی بیشتر جهان به بازارهای جدید است.دستاوردهای این تیم تا به امروز چشمگیر بوده‌است و آنها قبلاً بیش از 3.5 میلیون کاربر داشته‌اند.

البته نکته منفی که برای این ارز‌دیجیتال وجود‌‌‌ دارد، درصد بالای توکن های اون در اختیار هیئت مدیره و اعضای شرکت دنت هست. البته این به معنای دست کاری قیمت توسط این افراد نیست.به طور کلی، ایده، اهداف و فعالیت های دنت تا الان بسیار چشمگیر بوده و مورد استقبال بعضی از متخصصین قرارگرفته. اما اینکه آیا این ارز میتونه مورد استقبال قرار بگیره یا خیر بستگی به عمل به تعهدات شرکت داره.

مصرف کنندگان با محدودیت‌های خرید سخت جهانی قدیمی روبرو هستند که باعث می‌شود داده‌ها بیش از حد مورد استفاده قرار بگیرند یا کم استفاده شوند، به این معنی که مشتریان پول نقدی را روی میز می‌گذارند و از اون استفاده نمی‌کنن.آنچه که معمولاً هدر می‌رفت اکنون می‌تواند رمزگذاری شود، خریداری شود، اهدا شود و از مرزها، حامل ها و در نهایت کاربران انتقال یابد.

تعهد شرکت به اهدای 1٪ ، به کشورهای در حال توسعه نشانه حسن نیت در کمک به دسترسی بیشتر جهان به بازارهای جدید است. دستاوردهای این تیم تا به امروز چشمگیر بوده است و آنها قبلاً بیش از 3.5 میلیون کاربر داشته‌اند.البته نکته منفی که برای این ارز دیجیتال وجود دارد، درصد بالای توکن‌های اون در اختیار هیئت مدیره و اعضای شرکت دنت هست.

البته این به معنای دست کاری قیمت توسط این افراد نیست.به طورکلی، ایده، اهداف و فعالیت‌های دنت تا الان بسیار چشمگیر بوده و مورد استقبال بعضی از متخصصین قرارگرفته. اما اینکه آیا این ارز میتونه مورد استقبال قرار بگیره یا خیر بستگی به عمل به تعهدات شرکت داره.