پرفکت مانی چیست ؟

سرویس‌های ارزی بین المللی زیادی مانند پی پال، مستر کارت و ویزا وجود دارد که بزرگترین مشکل این سیستم‌ها تحریم شدن آن برای کاربران ایرانی است. یک سیستم ارزی دیگری با نام پرفکت مانی وجود دارد که علاوه بر داشتن ویژگی‌های بسیار، مشکل تحریم را نیز حل کرده است.اگر مایل هستید که بدانید پرفکت مانی چیست، این مقاله را تا آخر بخوانید.


در این مقاله می‌خوانید:

  • پرفکت مانی چیست؟
  • ووچر پرفکت مانی چیست؟
  • کاربردهای سیستم پرفکت مانی
  • مزایای سیستم پرفکت مانی


پرفکت مانی(perfectmoney) یک کمپانی و تکنولوژی پرداخت و برداشت ارز است. با استفاده از این سیستم می‌توانید به آسانی پرداخت‌های اینترنتی را در بسیاری از سایت‌های بین المللی و خارجی انجام دهید. شما با این تکنولوژی می‌توانید به سرتاسر دنیا ارز انتقال دهید یا اینکه درآمد و سودهای ارزی خود را دریافت نمایید.

شرکت رسمی پرفکت مانی (perfectmoney.is) در کشور پاناما قرار دارد و این کمپانی یک سیستم پرداخت ارز بین المللی است. خدمات این شرکت اعم است از ارسال، دریافت، پرداخت و برداشت پول و ارز دیجیتال از طریق اینترنت که کاربران در سرتاسر دنیا می‌توانند به راحتی از این تکنولوژی استفاده کنند .

در این برهه از زمان که بسیاری از سرویس‌های ارزی بین المللی مانند پی پال، مستر کارت و ویزا تحریم هستند یکسری سرویس‌های قدرتمند وجود دارند که می‌توانید از آنها برای خرید، واریز و برداشت ارز دیجیتال استفاده کنید .پرفکت مانی یکی از چندین سرویس قدرتمند در راستای ارز دیجیتال است .

کاربران به آسانی می‌توانند از طریق تکنولوژی پرفکت مانی از یک وب سایت بین المللی کالا خریداری کنند یا خدمات دریافت کنند یا مقدار زیادی پول یا ارز دیجیتال را به نقاط دیگر جهان انتقال دهند.

برای مثال فرض کنید که می‌خواهید یک فایل را از یک وب سایت خارجی بخرید و این سایت هم پرفکت مانی را قبول می‌کند خیلی راحت می‌توانید با ریال و کارت بانکی خود پرفکت مانی بخرید و با استفاده از آن فایل مورد نظر خودتان را از آن سایت بخرید .

سیستم پرفکت مانی یک پلت‌فرم مانند پی پال و دیگر پلت‌فرم‌های پرداخت پول است این کمپانی مانند سایر شرکت‌های پرداخت ارز از اعتبار زیادی برخوردار است و ده‌ها کاربر فعال در سرتاسر دنیا دارد. یکی دیگر از سرویس‌های پرفکت‌مانی این است که می‌توان از آن برای نگهداری ارز روی کیف پول و حساب‌های الکترونیکی استفاده کرد و یا می‌توان با آن ارزهای دیگر مانند بیت کوین را خریداری کرد .

ووچر پرفکت مانی چیست؟

بدون داشتن حساب پرفکت مانی از پرفکت مانی استفاده کنید!!!

یکی دیگر از امکانات پرفکت مانی این است که کاربران می‌توانند بدون اینکه حساب ساخته باشند از کدی به نام ووچر استفاده کرده و از خدمات آن بهره ببرند.

ووچر در واقع مانند کارت شارژ عمل می‌کند که یک مبلغ مشخصی دارد.کاربران می‌توانند با وارد کردن کدهای ووچر بدون نیاز به داشتن حساب پرداخت‌های خود را انجام دهند.

شما می‌توانید از سایت آریامانی به راحتی و بدون نیاز به حساب کاربری، ووچر(ٍE-Vouchers) تهیه کنید و پرداخت‌های خودتان را انجام دهید و یا در صورتی که کد ووچر دارید می‌توانید در این سایت آن را به صورت آنی به ریال تبدیل کرده و ریال دریافت نمایید.

کاربردهای سیستم پرفکت مانی

  • انتقال آنلاین ارز
  • دریافت ارز به صورت دلار و یورو و…
  • ذخیره سازی امن پول روی کیف پول و حساب‌های الکترونیکی و دریافت سود سالیانه
  • خرید کالا یا دریافت خدمات از وب سایت‌های خارجی
  • خرید ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و…
  • خرید دلار یورو و…

مزایای سیستم پرفکت مانی

پرفکت مانی مزیت‌های بسیار زیادی دارد که به برخی از آن‌ها اشاره کوتاهی می‌کنیم.

امنیت بالای پرفکت مانی

امنیت حسابهای پرفکت مانی بالا است این تکنولوژی از یک روش به نام روش شناسایی آی پی استفاده می‌کند. به صورتی که برای هر بار تغییر آی پی کاربر برای ورود به حساب خود باید از طریق ایمیل تایید شود.

برای امنیت بیشتر حساب خود می‌توانید در قسمت امنیت حساب گزینه‌های امنیت بیشتر مانند تایید پیامکی را نیز فعال کنید.

یکی دیگر از گزینه‌های امنیتی در حساب کاربری خود، کد کارت است .به محض فعال کردن این گزینه سیستم به طور خودکار برای شما یک عکس حاوی چند کد ارسال می‌کند به این ترتیب برای هر تراکنش که انجام می‌دهید، نیاز است که یکی از کدها را وارد کنید.

حتما دقت کنید که این کدها یک بار ارسال می‌شوند و در صورتی که آنها را فراموش کردید یا گم کردید دیگر نمی‌توانید به حساب کاربری خودتان دسترسی پیدا کنید پس بهتر است آنها را در چندین جای مختلف و ایمن یادداشت کنید .

تحریم نبودن برای ایرانی ها

یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های آن این است که برای کاربران ایرانی و دیگر کاربران کشورهای تحریم شده، تحت تحریم نیست. پی پال یکی از سیستم‌های تحریم شده است و برای ایران غیرقابل استفاده است.

آن طور که اطلاع دارید ایرانی‌ها و چند کشور دیگر به خاطر تحت تحریم بودن امکان استفاده از پی پال، مستر کارت و ویزا را ندارند.

پرفکت مانی به خاطر قبول نکردن قوانین آمریکا هیچ تحریمی را برای کاربران خود اعمال نکرده است.کمپانی پرفکت مانی چندین نماینده رسمی در ایران دارد.

شما می‌توانید به عنوان یک کاربر ایرانی به آسانی در پرفکت مانی حساب افتتاح کنید که رایگان، غیر حضوری و آنلاین است.

همچنین می‌توانید با استفاده از کارت بانکی خود از صرافی‌های آنلاین پرفکت مانی بخرید و از تمام وب سایت‌هایی که پرفکت مانی را می‌پذیرند خدمات یا کالای مورد نظر خود را خریداری کنید .

نکته۳ تمام مشخصات وارد شده در پروفایل کاربری باید با مدارک ارسالی مطابقت داشته باشد.

خرید بیت کوین با پرفکت مانی

بعلاوه این که می‌توان با پرفکت‌مانی کالا خریداری کرد یا خدمات مختلف دریافت کرد، می‌توان از آن برای خرید رمز ارزها یا ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین استفاده کرد.

برای خرید بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال باید ابتدا پرفکت مانی خریداری کرد و بعد به صرافی‌های ارز دیجیتال مراجعه کرده و از آنها رمز ارز خریداری کنید.

نکته: خرید بیت کوین با روش پرفکت مانی امکان دارد هزینه نهایی شما را در مقایسه با روش‌های دیگر مقداری افزایش دهد پس قبل از اقدام به خرید بیت کوین با روش پرفکت مانی تمام هزینه‌ها را حساب کنید تا دچار ضرر مالی نشوید.