چگونه پرفکت مانی رایگان به دست آوریم؟

پرفکت مانی رایگان

این روزها که با وجود تحریم ها پرداخت و انتقال پول از طریق پی پال و ویزا کارت در کشور ما محدود شده است، استفاده از روش های جایگزین مانند پرفکت مانی طرفداران زیادی پیدا کرده است. به همین دلیل در این میان افرادی نیز پیدا می شوند که ادعا دارند، پرفکت مانی رایگان در اختیار کاربران قرار می دهند.

در واقع این افراد می گویند که راهکارهایی مانند برخی از وب سایت ها وجود دارد که به نحوی پرفکت مانی رایگان به کیف پول شما انتقال می دهند. در اینجا این سوال به وجود می آید که آیا این ادعاها صحت دارد؟ آیا امکانی وجود دارد که پرفکت مانی رایگان در اختیار ما بگذارد؟ در ادامه این موضوع و چالش های آن را مورد بررسی قرار می دهیم.

پرفکت مانی رایگان وجود دارد یا خیر؟

به دست آوردن پرفکت مانی رایگان می تواند هر کسی را وسوسه کند. به همین دلیل حتی ممکن است خود شما هم در این رابطه در گوگل یا در شبکه های اجتماعی این موضوع را سرچ کرده باشید. در این جستجوها حتما به سایت ها و یا کانال های عجیب و غریبی برخورد کرده اید که همه آن ها می گویند در ازای گذراندن چند مرحله ساده به شما پرفکت مانی رایگان می دهند. مثلا برای دیدن چند تبلیغ و یا کلیک کردن بر روی آن ها!

اما سایت هایی هم وجود دارند که اصطلاحا از آب گل آلود ماهی می گیرند. کار آن ها چیزی جز کلاهبرداری نیست. به طور مثال از شما خواسته می شود که چند اپلیکیشن را نصب و در آن ها حساب ایجاد کنید تا در نهایت به عنوان پاداش به شما پرفکت مانی تعلق بگیرد. این پیشنهاد بسیار وسوسه کننده و در عین حال آسان به نظر می رسد. اما باید بگوییم که در آخر هیچ پاداشی برای شما واریز نمی شود!

البته این گفته ها نشان از این نیست که پرفکت مانی رایگان وجود ندارد و یا همه روش ها کلاهبرداری هستند. شما می توانید بدون پرداخت پول هم پرفکت مانی به دست آورید اما قطعا راه آن مشاهده تبلیغات و یا نصب برنامه های مختلف نیست. در ادامه روش های مطئن تر را برایتان بازگو خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید: خرید ووچر پرفکت مانی در 1 دقیقه

پرفکت مانی رایگان

روش ‌های دریافت پرفکت مانی رایگان

تنها راه مطمئنی که می توانید به آن اعتماد کنید، روش هایی هستند که خود شرکت پرفکت مانی آن ها را ارائه می دهد. شرکت پرفکت مانی بستری را فراهم آورده که به کمک آن می توانید پرفکت مانی رایگان دریافت کنید. اما به خاطر داشته باشید که ابتدا باید حساب پرفکت مانی خود را در این سایت ایجاد نمایید.

نکته مهم این است که بهتر است حساب خود را وریفای کنید تا کارمزد کمتری برای انتقال پول پرداخت نمایید. دومین نکته ای که باید به آن دقت کنید، زمان زیادی است که برای این روش ها باید بگذارید. در واقع نباید انتظار داشته باشید که به سرعت پرفکت مانی رایگان دریافت کنید.

بیشتر بخوانید : آموزش تایید (وریفای) حساب پرفکت مانی

دریافت پرفکت مانی از طریق سرمایه‌ گذاری

اولین راه برای دریافت پرفکت مانی رایگان، سرمایه گذاری در سایت پرفکت مانی است. اگر شما دارایی خود را در حساب پرفکت مانی خود قرار دهید، این شرکت به صورت سالانه، 4 درصد سود به شما پرداخت خواهد کرد. این مطمئن راه برای بدست آوردن سود است.

البته شما می توانید سود دارایی خود را به صورت ماهانه هم دریافت کنید. اما به طور مثال اگر در مجموع 10000 دلار را در این شرکت سرمایه گذاری کرده باشید، در پایان یک سال 400 دلار سود به شما تعلق می گیرد. شما می توانید این پول را به صورت ماهانه که حدود 34 دلار است، برداشت و یا بعد از یک سال آن را دریافت نمایید.

از نظر برخی از افراد این سرمایه گذاری چندان هم صرفه اقتصادی ندارد. چرا که برای انتقال سود آن باید 2 درصد کارمز پرداخت کنید. اما درصورتی که حسابتان وریفای شده باشد این کارمزد به 0.5 درصد کاهش پیدا کرده و این می تواند روش بهتری برای سرمایه گذاری در پرفکت مانی باشد.

کاربران ایرانی نیز معتقدند که با سرمایه گذاری این میزان از پول در بانک های داخلی سود بیشتری نصیبشان می شود و این روش تنها برای کاربران خارجی مناسب است.

پرفکت مانی رایگان

دریافت پرفکت مانی از طریق زیر مجموعه گیری

اگر شما کاربران دیگری را به این شبکه دعوت کنید، با هر تراکنشی که این افراد با پرفکت مانی انجام دهند، مقداری از کارمزد برای شما واریز می شود. میزان این سود تنها یک درصد است. اما اگر بتوانید زیر مجموعه خود را افزایش دهید، قطعا سود ماهانه شما نیز بسیار بالا و چشمگیر خواهد شد.

به علاوه اینکه برای شروع این کار نیازی به هیچ سرمایه اولیه ای ندارید. تنها با کمک تبلیغات در شبکه های اجتماعیتان و در میان دوستان و آشناهای خود روند زیرمجموعه گیری را انجام می دهید. برای شروع لینک دعوت خود را از سایت پرفکت مانی دریافت نمایید.

کلام آخر

در نهایت باید بگوییم که به دست آوردن پرفکت مانی رایگان آنقدرها هم که توسط برخی از افراد و وب سایت های سودجو گفته می شود، راحت نیست. بهتر است برای این کار از روش های مطمئن تری که در این مقاله از سایت آریامانی به آن اشاره کردیم، استفاده نمایید.

امتیاز به این مطلب
اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید