ووچر پرفکت مانی

سیستم پرفکت مانی یک سامانه پرداخت بین المللی است این شرکت خدمات ارسال، دریافت و نگهداری پول را انجام می‌دهد.
پرفکت مانی به دلیل پیروی نکردن از قوانین آمریکا کشورهای تحت تحریم آمریکا مانند ایران را تحریم نکرده است. به همین دلیل ایرانیان به راحتی می‌توانند از طریق این سیستم پول به سراسر جهان منتقل کنند؛ و یا از وب سایت‌های خارجی کالا و خدمات خود را خریداری کنند.

ووچر پرفکت مانی چیست؟

ووچر پرفکت مانی مانند یک کارت شارژ یا یک کارت هدیه است که شما به میزان دلخواه آن را تهیه می‌کنید.
شما با استفاده از ووچر پرفکت مانی دیگر نیازی به ایجاد حساب در سامانه پرفکت مانی ندارید و به راحتی می‌توانید سایت‌هایی که پذیرنده ارز پرفکت مانی هستند را به راحتی با استفاده از ووچر پرفکت مانی خریداری کنید.
هر ووچر از یک شماره 10 رقمی، یک کد 16 رقمی، مقدار ووچر و تاریخ ثبت ووچر تشکیل شده است. شما برای خرید کردن با استفاده از ووچر نیاز به شماره 10 رقمی و کد 16 رقمی دارید.
هر کاربر پرفکت مانی علاوه‌بر خرید با ووچر پرفکت مانی می‌تواند حساب کاربری خود در سامانه پرفکت مانی را با استفاده از ووچر پرفکت مانی شارژ کند.
یکی از مزیت‌های ووچر پرفکت مانی نسبت به سیستم‌های پرداخت آنلاین، سرعت بسیار بالای نقد کردن و فعالسازی ووچر پرفکت مانی است.
شما با استفاده از ووچر پرفکت مانی به راحتی و با کارمزد بسیار کم می‌توانید سرمایه خود را به سرعت انتقال دهید.

کاربرد ووچر پرفکت مانی

برای کاربران ایرانی به دلیل وجود تحریم‌های آمریکا انتقال پول به دیگر نقاط جهان بسیار دشوار است؛ اما پلتفرم پرفکت مانی این مشکل را حل کرده است. هر کاربر ایرانی به راحتی می‌تواند در سیستم پرداخت آنلاین پرفکت مانی ثبت نام کند یا اینکه بدون ثبت نام در پرفکت مانی با خرید ووچر پرفکت مانی به راحتی خریدهای آنلاین خود را انجام دهد و یا سرمایه خود را به دیگر نقاط جهان منتقل کند.

نحوه خرید ووچر پرفکت مانی

برای خرید ووچر پرفکت مانی می‌توانید وارد سایت آریامانی شوید؛ در سایت آریامانی ثبت نام کنید و پس از انجام مراحل احراز هویت در سایت می‌توانید به مبلغ دلخواه ووچر پرفکت مانی خریداری کنید.

استفاده از ووچر پرفکت مانی

برای استفاده از ووچر پرفکت مانی کافی است شماره ووچر و کد فعالسازی ووچر را در سایت پذیرنده پرفکت مانی که قصد خرید از آن را دارید وارد کنید و خرید خود را به راحتی انجام دهید.
استفاده از ووچر پرفکت مانی بسیار شبیه به کارت هدیه است شما با خرید مبلغ دلخواه ووچر می‌توانید به راحتی از آن استفاده کنید و پس از تمام شدن آن می‌توانید کارت را دور بیندازید.

ووچر پرفکت مانی

مزایای ووچر پرفکت مانی

  1.  انتقال آسان
  2.  تراکنش‌های ووچر پرفکت مانی با تأخیر انجام نمی‌شود.
  3.  امنیت در پرداخت ووچر پرفکت مانی با پرفکت مانی یکسان است.
  4.  تاریخ انقضای ووچر پرفکت مانی نامحدود است.
  5.  کارمزد بسیار کم ووچرها

کارمزد ووچر پرفکت مانی

هنگامی که قصد خرید ووچر را دارید باید کارمزد پرداخت کنید این کارمزد برای حساب‌های احراز هویت شده 0.5 درصد خواهد بود و برای حساب‌های احراز هویت نشده 1.9 درصد خواهد بود.

ارزهای قابل تبدیل به ووچر پرفکت مانی

در حال حاضر امکان تبادل ارزهای رایج دنیا مانند دلار آمریکا، پوند بریتانیا، روبل روسیه و یورو در تمامی صرافی‌های جهان وجود دارد. همچنین امکان تبدیل ووچر به ریال نیز وجود دارد.
لازم به ذکر است در بیشتر صرافی‌های جهان امکان تبادل ووچر با ارزهای دیجیتال نیز وجود دارد.

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم هر آنچه باید درباره ووچر پرفکت مانی بدانید را برای شما شرح دهیم حالا شما با خیال راحت می‌توانید با خرید ووچر پرفکت مانی با اطمینان کامل سرمایه خود را انتقال دهید و یا خرید اینترنتی خود را انجام دهید.