پرمیوم ووچر چیست؟

پرمیومووچر یا پی اس ووچر یا فیوزچر، مانند کارت شارژ است. کد پرمیوم مانند ووچر پرفکت‌مانی شامل ترکیبی از اعداد و حروف می‌باشد؛ که دارای اعتباراند.
در واقع پرمیوم ووچر را می‌توانیم یک کارت کوپن بنامیم که شما با توجه به کد داده شده می‌توانید خرید خود را از سایت‌های خارجی با کارت پرمیوم ووچر و کاملاً متفاوت با کیف‌پول ارزهای دیجیتال انجام دهید. این کد به دلیل دیجیتالی بودن ارتباط مستقیمی با ارزهای دیجیتال دارد. و به دلیل دیجیتالی بودن می‌توانیم از آن در عرصه ارزهای دیجیتال استفاده کنیم. از پرمیوم ووچر می‌توانید به عنوان یک ذخیره کنند اعتبار استفاده کنید زیرا پرمیوم ووچر هیچ ضرر و زیانی به شما نمی‌رساند و به عنوان واسطه برای شما عمل می‌کند.
همچنین می‌توانید از پرمیوم ووچر برای سرمایه‌گذاری استفاده کنید و اعتبار خود را افزایش دهید. در این حالت سرمایه شما مانند ارزهای دیجیتال دچار سود و ضرر نشده و صرفاً به عنوان یک کوپن می‌توانید به آن نگاه کنید. پرمیوم ووچر این امکان را به شما می‌دهد تا هر زمانی که خواستید با پرداخت یک مبلغ دلخواه کد اعتبار را دریافت کنید و از آن استفاده کنید. همین موضوع باعث می‌شود تا کاربران با خیال راحت از یک سیستم مبادلاتی سریع و آسان استفاده کنند.

بیشتر بخوانید: استفاده از پی اس ووچر منطقی‌تر است یا پرفکت مانی

پرمیوم ووچر برای پرداخت‌های آنلاین

پرمیوم ووچر می‌تواند امکان پرداخت بین‌اللملی را فراهم کرده بنابراین شما برای خرید و فروش کالا در دنیای مجازی می‌توانید از این سرویس استفاده کنید. می‌توانید از صرافی‌های آنلاین کمک گرفته و از پرمیوم ووچر برای انجام معاملات بین‌اللملی خود استفاده کنید. همچنین ووچرها می‌توانند سرعت و امنیت را به کار شما اضافه کنند. بنابراین شما برای انجام تمام کارهای خود می‌توانید از پرمیوم ووچر استفاده کنید.

مزایای پرمیوم ووچر

پرمیوم ووچر مانند کوپن‌ها عمل می‌کند. شما در گذشته با رفتن به فروشگاه‌های خاص، از کپن خود برای خرید استفاده می‌کردید. امروزه نیز با تهیه ووچر می‌توانید کالای مورد نیاز خود را از سایت‌ها خریداری کنید. همچنین شما می‌توانید پرمیوم ووچر را خریداری کرده و آن را به کیف‌پول الکترونیک خود اضافه کنید و از آن به عنوان اعتبار استفاده کنید. پی اس ووچر یا پرمیوم ووچر امکانات متنوعی دارد مانند بالا رفتن سرعت تراکنش آسان شدن خریدهای آنلاین، امنیت بیشتر برای خریدهای آنلاین و امکان تبدیل ووچر به ارزهای دیجیتال نیز وجود دارد. شما پرمیوم ووچر را می‌توانید از صرافی‌های آنلاین خریداری کنید.
خریدهای شما با پرمیوم ووچر با امنیت و سرعت بالا انجام می‌شود به طوری که امکان ردیابی افراد وجود دارد و دسترسی به IP محلی شما نیز صورت نخواهد یافت. همین مسئله باعث شده شما تراکنش‌های خود را با امنیت بالا و بدون واسطه انجام دهید. شما تنها یک عدد به صورت کد دارید که نشان دهنده اعتبار شماست؛ و هیچ اطلاعات دیگری وجود ندارد. زمانی که شما خرید خود را انجام بدهید اعتبار خود را مصرف کرده برای خرید‌های بعدی مجدد باید ووچر خریداری نمایید.

پرمیوم ووچر

معایب پرمیوم ووچر

از مهم‌ترین معایب پرمیوم ووچر می‌توانیم به تبدیل ارزدیجیتال به دلار اشاره کنیم. در زمان نوسان ارزهای دیجیتال، سود و ضرر متوجه پرمیوم ووچر نیست. به همین دلیل در شرایط رشد بازار ارزهای دیجیتال، خرید و یا نگهداری پرمیوم ووچر به نفع شما نخواهد بود. سایت‌ها و یا صرافی‌هایی هم که از پرمیوم ووچر پشتیبانی می‌کنند؛ همیشه نمی‌توانند هر نوع خریدی را با پرمیوم انجام دهند.

بیشتر بخوانید: با تفاوت وب مانی و پرفکت مانی آشنا شوید!

خرید پرمیوم ووچر

برای خرید پرمیوم می‌توانید از صرافی‌های آنلاین استفاده کنید. شما با پرداخت مبلغ مدنظرتان پس از کم شدن کارمزد اعتبار کد ووچر شما افزوده می‌شود و شما می‌توانید از امکانات آن برای خرید در سایت‌هایی که در این زمینه خدمات ارائه می‌کنند؛ استفاده کنید.

ویژگی‌های مهم پرمیوم ووچر

از مهم‌ترین ویژگی‌های پرمیوم ووچر می‌توانیم به کارمزد بسیار پایین آن در هنگام معامله اشاره کنیم. همین موضوع باعث شده تا تراکنش و خرید برای کاربران رضایت بخش باشد. پرمیوم ووچر ارتباطی به تحریم ایران توسط آمریکا ندارد همچنین هویت شما توسط پرمیوم ووچر مشخص نخواهد شد و شما به راحتی می‌توانید از آن در جوامع بین‌المللی استفاده کنید.
پرمیوم ووچر را هر زمان که خواستید می‌توانید نقد کنید. شما می‌توانید به ساده‌ترین شیوه پرمیوم ووچر خود را نقد کنید. پرمیوم ووچر امنیت و سرعت بالایی دارد و به هیچ عنوان قابل رهگیری نیست. پرمیوم ووچر یک روش عالی برای دور زدن تحریم‌های ایرن در زمینه پرداخت‌های بین‌المللی است.

بیشتر بخوانید: پرفکت مانی چیست؟

استفاده از پرمیوم ووچر

شما به جز خرید کالا و یا خدمات از پرمیوم ووچر می‌توانید در موارد مختلفی از آن استفاده کنید. سایت‌ها و فروشگاه‌های خارجی از پرمیوم ووچر پشتیبانی می‌کنند. اما باید موجودی کالای مورد نیاز خود را در آن فروشگاه بررسی کنید. همچنین می‌تواند حساب کاربری خود را در سایت‌های خارجی از طریق پرمیوم ووچر شارژ کرده تا برای پرداخت‌های خود نیاز به کارمز بالا نداشته باشید.
تبدیل پرمیوم ووچر به ارزهای دیجیتال و ووچر پرفکت‌مانی هم بسیار ساده و راحت است؛ همچنین امکان تبدیل بالعکس هم وجود دارد.
شما می‌توانید برای خرید یا اشتراک‌گذاری بازی پلی‌استیشن از پرمیوم ووچر استفاده کنید. برای خرید سرویس‌های مختلف از طریق پرمیوم ووچر می‌تواند در سایت آریامانی حساب باز کرده و احراز هویت شوید. می‌توانید حساب کاربری خود را شارژ کرده و در سایت‌های مختلف برای خرید و فروش از آن استفاده کنید.

پی اس ووچر

نتیجه‌گیری

پرمیوم ووچر روش خوبی برای استفاده از خدمات خرید کالا و تسهیل و سرعت‌دادن به پرداخت‌های آنلاین در پلتفرم‌های بین‌المللی است. سایت‌های زیادی به پشتیبانی از آن اضافه می‌شوند و درآینده می‌توانیم شاهد افزایش مزایا و کاهش معایب آن باشیم.