اخبار ارز دیجیتال

تقاضای سازمانی برای قرار گرفتن در معرض آلت‌کوین به سطوح بی‌سابقه‌ای رسیده است، به طوری که سهم بازار آلت‌کوین در حال حاضر رکورد 35 درصد از سرمایه‌ای است که در محصولات سرمایه گذاری رمزنگاری شده قفل شده است.

بر اساس گزارش هفتگی جریان‌های صندوق دارایی‌های دیجیتال CoinShares در 7 سپتامبر، نزدیک به 40 درصد از ورودی‌های هفته گذشته به محصولات سرمایه گذاری دارایی‌های دیجیتال به ابزارهای ردیابی آلت‌کوین اختصاص داده شد.

در حالی که 97.8 میلیون دلار روی محصولات سرمایه گذاری رمزنگاری شده بین 30 اوت و 3 سپتامبر سرمایه گذاری شده است تا سومین هفته متوالی ورودی این بخش مشخص شود، 38.9 میلیون دلار در محصولات altcoin سرمایه گذاری شده است.

در هفته گذشته نیز شاهد افزایش قابل ملاحظه‌ای در سرمایه گذاری‌های رمزنگاری نهادی بودیم ، به طوری که دو هفته قبل به ترتیب 24 میلیون و 21 میلیون دلار ورودی ثبت شد.

تقریباً 35 درصد از سرمایه گذاری روی محصولات سرمایه گذاری رمزنگاری نهادی در حال حاضر در ابزارهای ردیابی دارایی های غیر از بیت کوین قفل شده است-که شامل بازآزمایی بالاترین سطح معیار از ماه مه است.

ردیابی محصولات اتریوم (ETH) بسته آلت‌کوین را برای دومین هفته متوالی هدایت کرد و ورودی 14.4 میلیون دلار را ثبت کرد که نسبت به هفته قبل 17.2 میلیون دلار 16.2 درصد کاهش داشت.